TheMatteoPL

Co sądzicie o Minecraft na Xbox a ?

2 odpowiedzi w tym temacie

Ostatnio zakupiłem minecraft na Xbox a z czystej ciekawości. Zastanawiam się czy znajdę ten sam klimat co kiedyś na starym minecraft. Okazało się, że gra zaczęła dawać mi taką samą zabawę co kiedyś. W końcu zdałem sobie sprawę dlaczego Minecraft się skończył. I tu występuje błąd w samym zzałożeniu "Minecraft się skończył". Owszem minecraft skończył ,ale tylko wersji PC dla weteranów tej gry. Gdyż gra nie daje nam żadnego wyzwania. Zaawansowany gracz potrafi w 1/3 dnia w minecraft zbudować swoją pierwszą bazę i bez pancerza ruszyć na armię potworów bez żadnego problemu. Natomiast wersja na Xbox daje nam nowe doznania. Stworzenie pierwszej bazy sprawia nie lada wyzwanie. Sterowanie jakie daje nam xbox360 sprawia nam trudność nawet w zabici dowolnego zwierzaka. Tak więc ,jeśli chcesz poczuć się jak kiedyś. Zapraszam do kupna minecraft na Xbox. Pozdrawiam

Matteo Sry za jakość tekstu pisałem na telefonie

Zaloguj się bądź zarejestruj aby zobaczyć ukrytą zawartość (image).

/emoticons/NoweV2_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.devicentrum.net/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Edit: Zapomniałem o najważniejszym.  Co wy sądzicie o Minecraft na Xbox i Jakieś jakie wyobrażenia widząc siebie grający w minecraft na padzie. .

Edytowane przez TheMatteoPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, na razie nie mam zamiaru kupować Minecrafta ani na Xboxa ani na PS4 lecz grałem w Demo i powiem, że masz racje. Jest to taka trochę zabawka która daję ci znowu frajdę. Faktycznie Minecraft się skończył w założeniu o platformę PC, lecz jeżeli chodzi o konsole to dopiero się rozkręca - można tak powiedzieć, dlaczego? A dlatego pewnie że nie każdego stać na konsole i gry na nie, ale w końcu coś się w życiu dzieje i otrzymujemy konsole na której możemy sobie pograć i kupujemy przykładowo - Minecrafta. Łapka, fapka w góre

Zaloguj się bądź zarejestruj aby zobaczyć ukrytą zawartość (image).

/emoticons/NoweV2_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.devicentrum.net/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi