Leon

Subway Surfers

2 odpowiedzi w tym temacie

Zaloguj się bądź zarejestruj aby zobaczyć ukrytą zawartość (image).

 

W grze Subway Surfers wcielamy się w postać nastolatka imieniem Jake, który swoim czasu na rozrabiał sporo malując na wagonach/pociągach. Jake został nakryty na swoim "urozmaicaniu" pociągów swoim graffiti, teraz ucieka przed wściekłym inspektorem i jego małym pieskiem, my mamy zadanie mu pomóc w ucieczce. Cały tor rozgrywki zamyka się na trzech torach kolejowych na których możemy spotkać nadjeżdżające z naprzeciwka pociągi. Musimy ich unikać aby nie przegrać. Gra jest podobna to "Temple Run" co idzie z tym że naszą postacią kierujemy z tylniej perspektywy pleców. Osoba która nas ściga czyli wściekły inspektor z pieskiem są cały czas za nami, nie widzimy ich dopóki nie zrobimy czegoś źle, w coś nie uderzymy albo przez przypadek za wcześnie skoczymy czy wejdziemy na tor na którym jedzie rozpędzony pociąg.

 

Gra opiera się na krótkiej oraz jasnej fabule. Nie ma najmniejszych problemów z rozumieniem jej. Podczas naszej rozgrywki są sprawdzane nasze umiejętności szybkiego oraz sprawnego myślenia. Nasza postać z czasem biegnie coraz szybciej i szybciej przez co jest trudniej dostrzec tor jaki mamy wybrać aby pociąg w nas nie wjechał, lub żebyśmy nie wpadli w pułapkę.

 

Twórcy gry zapewnili nas także aby gra szybko się nam nie znudziła, w grze występuje system misji oraz poziomów. Im większy poziom tym więcej punktów - oraz przebiegniętych metrów jest naliczane. W grze mamy także monety za które możemy kupić takie rzeczy jak deskorolki, inne postacie czy możemy wypełnić część misji. Podczas biegu możemy napotkać się na różne niespodzianki takie jak plecak odrzutowy, skrzynie z niespodzianką, magnes który pomaga nam przyciągać monety do siebie czy buty które pozwalają nam skakać wyżej.

 

Subway-Surfers-Tokyo.png

 

Gra jest często updatowana ze względu na zmianę "wycieczki" do różnych państw, miast czy też krajów. W obecnym momencie znajdujemy się w Tokyo. Na różne święta takie jak "Boże narodzenie" czy "Halloween" możemy spotkać update który zostaje dostosowany właśnie to świąt. Gra dostępna zarówno na Androida jak i na iOS - dodaje także że gra jest darmowa!

 

Wynikami w grze możemy się cieszyć i walczyć ze znajomymi na Facebooku, po połączeniu widzimy ich rekord oraz próbujemy za wszelką cenę przebiec więcej. Mój osobisty rekord to 732900 - na razie nie mogę go pobić ponieważ rekord został tak jakby zrobiony na innym urządzeniu którego teraz nie używam więc teoretycznie muszę robić wszystko od nowa.

 

A wy jakie macie wyniki? Zapraszam do komentowania!Zaloguj się bądź zarejestruj aby zobaczyć ukrytą zawartość (link).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja gry!

 

Nasza postać wraz ze znajomymi jadą do.... São Paulo!

Kolejna wycieczka naszego bohatera z przyjaciółmi.
Zobaczcie sami

Zaloguj się bądź zarejestruj aby zobaczyć ukrytą zawartość (image).

/emoticons/NoweV2_happy.png" alt="^_^" srcset="https://forum.devicentrum.net/uploads/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20">

 

1403186228__10426893_889880861028625_357

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.